Регистрация    Войти
Авторизация
» » З 7 квітня по 13 квітня до Веселівського РВ ГУМВС надійшло 56 заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події

З 7 квітня по 13 квітня до Веселівського РВ ГУМВС надійшло 56 заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події

Категория: 102 Веселое
З 7 квітня по 13 квітня до Веселівського РВ ГУМВС надійшло 56 заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші подіїЗ 7 квітня по 13 квітня до Веселівського РВ ГУМВС надійшло 56 заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, з яких 10 крадіжок, 1 - умисне легке тілесне ушкодження, 1 - шахрайство, 2 - умисне знищення або пошкодження майна, 1 - привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем, 2 - самоправство, 1 - ухилення від сплати аліментів на утримання дітей та 37 заяв та повідомлень інших категорій некримінального характеру.
8 квітня громадянин 1956 року народження повідомив, що в період з 29 березня по 8 квітня невідомі особи викрали з будівельного майданчику, розташованого в смт Веселе, 9 плит та один фундаментний блок. Сума збитку 6.000 гривень. Особи, які скоїли злочин, встановлюються.
11 квітня поступило повідомлення по телефону від громадянки 1966 року народження, про те, що до неї звернулася жителька села Далеке і розповіла, що невідомі особи з її подвір’я скоїли крадіжку велосипеду та курей. Розпочато кримінальне провадження за ст.185 КК України «Крадіжка» - таємне викрадення чужого майна.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.