Регистрация    Войти
Авторизация
» » Запорізькі учні змагалися за першість в обласному конкурсі з фізики

Запорізькі учні змагалися за першість в обласному конкурсі з фізики

Категория: Образование
Запорізькі учні змагалися за першість в обласному конкурсі з фізикиУ Запорізькому національному університеті відбувся обласний конкурс юних фізиків серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, у якому взяли участь 80 учнів, розділених на 40 команд.
Про це повідомив директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Микола Ярмощук.
- Такий конкурс ми проводимо вперше, його ініціатором став науково-методичний центр професійно-технічної освіти в Запорізькій області. Підтримав цю ідею декан фізичного факультету Запорізького національного університету Андрій Андрєєв. Він разом зі своєю командою викладачів підготував завдання, створив умови для успішного проведення конкурсу, - зазначив Микола Ярмощук.
Як повідомив посадовець, конкурс було проведено у вигляді фізичного квесту, який складався з чотирьох турів: теоретичного (виконання тестових завдань), експериментального (складання опису експерименту), демонстраційного (складання опису демонстрацій) та інтелектуально-ігрового.
Фахове журі, до складу якого увійшли викладачі фізичного факультету університету та професійно-технічних навчальних закладів, визначило переможців.
Так, за підсумками конкурсу перше місце посіла команда учнів Бердянського машинобудівного професійного ліцею, друге - команда учнів Бердянського центру професійно-технічної освіти, а третє місце розділили дві команди, які представляли Михайлівське вище професійне училище та Запорізький професійний промисловий ліцей.

Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.