Регистрация    Войти
Авторизация
» » Випускників закликають поспішати зареєструватись на сесію зовнішнього незалежного оцінювання

Випускників закликають поспішати зареєструватись на сесію зовнішнього незалежного оцінювання

Категория: Образование
Випускників закликають поспішати зареєструватись на сесію зовнішнього незалежного оцінюванняВ області триває реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання. Станом на 26.02.2014 для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання зареєстровано 6855 випускників загальноосвітніх навчальних закладів області, що складає 71 % від загальної кількості випускників у 2014 році. У той же час, за інформацією директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Миколи Ярмощука, торік для участі в ЗНО на аналогічну дату зареєструвались 11910 осіб.
- Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні завершується 5 березня та 19 березня для тих, кому було відмовлено в реєстрації через неповний комплект документів. Звертаю увагу, що всі, хто не встигне подати документи до визначеного терміну, зможуть пройти ЗНО тільки в наступному році, - зауважив Микола Ярмощук.
Цього року найбільш активними є майбутні абітурієнти із Запоріжжя (3239), Бердянська (514), Мелітополя (718), а також Михайлівського (135) та Чернігівського (123) районів.
Для випускників, які зареєструвалися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року, відкрито інформаційні сторінки, розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
Цього року зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитися з 11 предметів: української мови і літератури, історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії, російської мови, світової літератури, однієї з іноземних мов за вибором: англійської, німецької, французької та іспанської.
Пункти реєстрації розміщуються в Запорізькому інституті економіки та інформаційних технологій, Запорізькому національному університеті, відокремленому підрозділі Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій у м. Мелітополь, а також у Бердянському університеті менеджменту і бізнесу.
Для реєстрації абітурієнт має підготувати: дві фотокартки для документів розміром 3x4 см.; копію паспорта (або свідоцтва про народження, якщо немає паспорта); оригінал довідки з місця навчання за зразком, установленим Українським центром оцінювання якості освіти (або копію документа про повну загальну середню освіту, якщо особа вже здобула повну загальну середню освіту).

Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.