Регистрация    Войти
Авторизация
» » ЗНЗ області виділено понад 224 тис. підручників для учнів третього класу

ЗНЗ області виділено понад 224 тис. підручників для учнів третього класу

Категория: Образование
ЗНЗ області виділено понад 224 тис. підручників для учнів третього класуМіністерством освіти і науки України для загальноосвітніх навчальних закладів області, у тому числі – шкіл-інтернатів обласного підпорядкування, виділено 224,3 тис. примірників підручників для учнів третього класу та посібників серії «Шкільна бібліотека».
Про це повідомив директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Микола Ярмощук.
Серед отриманих підручників для учнів третього класу з українською мовою навчання – 168,8 тис. примірників, з російською мовою навчання – 40,1 тис. примірники. Підручники і навчальні посібники для учнів спеціальних навчальних закладів з українською мовою навчання – 3,4 тис. примірників, з російською мовою навчання - 167 примірників. Також отримано 11,8 тис. примірників посібників серії «Шкільна бібліотека».
- Станом на 4 березня відповідно до розподілу між загальноосвітніми навчальними закладами освіти області їм доставлено 39% підручників і посібників. Зокрема, повністю забезпечені підручниками і посібниками ЗНЗ міст Бердянська, Мелітополя та Енергодара, Василівського, Гуляйпільського, Кам’янско-Дніпровського, Куйбишевського, Оріхівського, Пологівського та Розівського районів, - повідомив Микола Ярмощук.
За словами посадовця, доставка підручників і посібників у міста та райони області триває. Передбачається, що ця робота буде повністю завершена до кінця 2013/2014 навчального року.

Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.