Регистрация    Войти
Авторизация
» » Педагоги змагаються за звання кращих в області

Педагоги змагаються за звання кращих в області

Категория: Образование
Педагоги змагаються за звання кращих в області У Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося відкриття обласного етапу ХІХ Всеукраінського конкурсу «Учитель року-2014». Учасників заходу привітав директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації (стажування) Микола Ярмощук. Метою конкурсу є виявлення і стимулювання творчих пошуків педагогів, піднесення ролі вчителя в суспільстві, поширення перспективного, передового педагогічного досвіду. У поточному році, відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України, для конкурсних змагань визначено такі номінації: «Директор школи», «Початкові класи», «Світова література», «Географія» та «Трудове навчання».
Для участі в обласному етапі конкурсу подали матеріали 92 педагогічні працівники, з яких 57 представляють сільські загальноосвітні навчальні заклади, м. Запоріжжя – 26, міста області (Енергодар, Мелітополь, Бердянськ, Токмак) – 9.
- Від рівня фаховості та педагогічної майстерності залежить якість знань української молоді. Завдання обласної державної адміністрації – створити комфортні умови не тільки для повсякденної роботи, але й підвищення кваліфікації. Такий конкурс – можливість презентувати кращі напрацювання, а також ознайомитися з передовим досвідом колег, - зазначив Микола Ярмощук.
Також посадовець побажав конкурсантам наполегливості, конструктивної роботи та справедливої перемоги кращих.
До складу незалежного журі, яке оцінюватиме роботи, увійши фахівці Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Бердянського державного педагогічного університету, Класичного приватного університету, Мелітопольського державного педагогічного університету імені Б.Хмельницького, Запорізького педагогічного коледжу, а також учителі-методисти навчальних закладів регіону.

Управління у справах преси та інформації Запорізької облдержадміністрації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.