Регистрация    Войти
Авторизация
» » Школи області визначили терміни осінніх канікул

Школи області визначили терміни осінніх канікул

Категория: Образование
Школи області визначили терміни осінніх канікул

Загальноосвітні навчальні заклади на більшості територій області визначили, що осінні канікули будуть проведені в останній тиждень цього місяця – з 26 до 31 жовтня. При цьому у зв'язку з проведенням виборів до місцевих рад 25 жовтня, з метою забезпечення належної роботи виборчих дільниць, які розташовані в приміщеннях шкіл, 23 жовтня, в останній навчальний день перед канікулами можливе скорочення тривалості уроків або інтенсифікація навчально-виховного процесу. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Проте окремі райони та навчальні заклади, враховуючи складну ситуацію в енергетичній галузі та з метою забезпечення максимально сприятливих умов для збереження здоров'я учнів, встановили інші терміни проведення канікул. Так, у Кам'янсько-Дніпровському районі учні відпочиватимуть з 26 жовтня до 03 листопада, у Бердянському, Новомиколаївському та більшості закладів освіти Оріхівського району – з 26 жовтня до 06 листопада, у Куйбишевському і Якимівському районах – з 02 до 06 листопада, у закладах №№ 88, 90, 107 Комунарського району м. Запоріжжя - з 16 до 20 листопада, у ліцеї № 99 Хортицького району м. Запоріжжя осінніх канікул взагалі на буде. А ось у Гуляйпільському районі канікули триватимуть з 02 до 27 листопада, таким чином навчальні заклади зможуть заощадити на відтермінуванні опалювального сезону.

Разом з цим, терміни проведення канікул за рішенням загальноосвітніх навчальних закладів області ще можуть змінюватися.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.