Регистрация    Войти
Авторизация
» » У Веселівському районі – новий шкільний автобус

У Веселівському районі – новий шкільний автобус

Категория: Образование
У Веселівському районі – новий шкільний автобусЗа повідомленням Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, напередодні нового року Веселівський район отримав новий шкільний автобус «Богдан».

Це вже сімнадцятий автобус, придбаний у поточному році для Запорізької області за Державною цільовою соціальною програмою «Шкільний автобус».

Автівка буде підвозити школярів Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів із с. Запоріжжя та с. Веселе. Як пояснили в Департаменті, раніше діти були позбавлені можливості безоплатног підвезення до навчального закладу, оскільки свого шкільного автобуса не було. Тепер для цих дітей освіта стає доступнішою, що відповідає одному з основних завдань програми Президента Віктора Януковича «Україна для людей».

Наразі в області до 270 шкіл підвозять понад 10 тисяч учнів та тисячу вчителів із 500 населених пунктів. Парк шкільних автобусів нараховує 190 машин.


Управління у справах преси та інформації Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.