Регистрация    Войти
Авторизация
» » Сташокласникам допомагають обирати майбутнє

Сташокласникам допомагають обирати майбутнє

Категория: Образование
Сташокласникам допомагають обирати майбутнєВ області реалізується профорієнтаційний проект «Моє право на вибір майбутнього», у рамках якого представники обласного центру молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації впродовж грудня зустрілися зі старшокласниками в м. Оріхів, м. Пологи, м.Токмак та м. Василівка. До цієї роботи також долучилися студенти факультету соціології та управління, історичного та біологічного факультетів Запорізького національного університету.

Майбутнім студентам презентували діяльність Центру, вручили довідники вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, які діють на території області.

Студенти поділилися зі школярами своїм досвідом вибору професії, розповіли про свої факультети та про можливості самореалізації поза навчальним процесом. Зокрема, презентували дебатний рух у Запорізькій області, провели показову дебатну гру та обговорили перспективу створення дебатних клубів по всій області. Учнів щиро захопила ця сучасна ігрова форма навчання, під час якого студенти отримують знання та навички аргументації, ораторської майстерності, логічного мислення.

Як повідомила начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова, метою цього проекту є якнайширше ознайомлення старшокласників з навчальними закладами, які функціонують на території Запорізької області, надання профорієнтаційної допомоги в правильному виборі професії. Особливо це необхідно дітям із сільських районів, де інформаційні ресурси обмежені.

Понад 250 старшокласників уже відвідали профорієнтаційні заходи й стали на крок ближче до свого майбутнього.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.