Регистрация    Войти
Авторизация
» » Випускники можуть пройти пробне ЗНО

Випускники можуть пройти пробне ЗНО

Категория: Образование
Випускники можуть пройти пробне ЗНОВипускники шкіл, які бажають взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, мають подбати про своєчасну реєстрацію. Вона триватиме з 05 січня (з 08.00) до 30 січня (до 24.00) січня 2016 року на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Пробне тестування проводитиметься 02 квітня з української мови та літератури та 09 квітня - з історії України, математики, біології, географії, хімії, фізики, англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов. При цьому предмети, зазначені в один день, розпочинаються одночасно, тому неможливо бути присутнім в один і той же час на кількох тестуваннях.

Пробне оцінювання проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість одного тестування складає 111 грн.

Пробне тестування дає можливість: взяти участь у процедурі проведення ЗНО; психологічно адаптуватися до основної сесії ЗНО; ознайомитися з різними формами тестових завдань; розрахувати час роботи з тестовими зошитами; потренуватися при заповненні бланків відповідей; визначити власний рівень знань; скоригувати підготовку до ЗНО.

Тестові завдання пробного ЗНО відповідають програмам ЗНО, укладаються Українським центром оцінювання якості освіти і є максимально наближеними до тих, що будуть надані під час основного ЗНО.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.