Регистрация    Войти
Авторизация
» » Кращі учні виходять на інтелектуальні змагання

Кращі учні виходять на інтелектуальні змагання

Категория: Образование
Кращі учні виходять на інтелектуальні змагання16 січня, стартує ІІІ (обласний) етап всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів з метою виявлення та підтримки здібних, обдарованих і талановитих учнів.

За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, 16-17 січня відбудуться олімпіади з фізичної культури, німецької мови та математики.

В інтелектуальних змаганнях обласного етапу візьмуть участь переможці ІІ етапу з усіх районів і міст області, а саме: з фізичної культури - 66 учнів, з німецької мови – 70, з математики – 109.

Переможці ІІІ (обласного) етапу будуть рекомендовані до участі у ІV (державному) етапі всеукраїнських учнівських олімпіад, які відбудуться на весняних канікулах.

На фінальний етап олімпіади з німецької мови, який відбудеться у м. Миколаїв, від Запорізької області запрошується команда у складі семи учнів.

А ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики буде проходити в м. Запоріжжя і команду від нашої області будуть представляти вісім найсильніших юних математиків.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.