Регистрация    Войти
Авторизация
» » На деяких територіях області призупинено навчальний процес

На деяких територіях області призупинено навчальний процес

Категория: Образование
На деяких територіях області призупинено навчальний процес У зв’язку з погіршенням погодних умов на деяких територіях сьогодні призупинено навчальний процес. У приморських районах це пов’язано з сильним вітром та пониженням температури, що загрожує здоров’ю дітей, а в більшості сільських районів – з неможливістю підвезення учнів до місця навчання. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації.
- Ми надіслали листи на території, де рекомендуємо місцевим органам влади приймати рішення щодо навчального процесу в залежності від конкретних погодних умов. Наразі у щоденному режимі здійснюємо моніторинг стану та проблем, які виникають у навчальних закладах, - повідомив директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Микола Ярмощук (стажування). Так, станом на сьогодні повністю не відвідують заняття учні м.Бердянська, Мелітопольського, Кам’янсько-Дніпровського, Приморського, Приазовського, Токмацького та Якимівського районів, із завтрашнього дня до цього переліку додасться Вільнянський район. При цьому, за словами Миколи Ярмощука, в штатному режимі працюють усі вищі, професійно-технічні заклади, а також дитячі садочки. У всіх освітніх закладах забезпечено функціонування систем життєзабезпечення, температура відповідає встановленим санітарним нормам.

Управління у справах преси та інформації Запорізької облдержадміністрації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.