Регистрация    Войти
Авторизация
» » Навчальний процес у школах поступово поновлюється

Навчальний процес у школах поступово поновлюється

Категория: Образование
Навчальний процес у школах поступово поновлюється Під час щотижневої апаратної наради директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Микола Ярмощук повідомив, що наразі в чотирьох районах області не працюють освітні заклади, у всіх інших школах розпочались заняття. Також не працюють школи, де призупинено підвіз дітей. - Це моє особисте розпорядження - призупинити навчальний процес у школах, до яких підвозять дітей з різних сіл по дорогах, які можуть бути знову заметені в будь-який час. Ми не можемо ризикувати здоров’ям дітей, навчальний процес буде поновлено лише тоді, коли не буде ризиків того, що діти не зможуть вчасно повернутися додому після навчання, - наголосив Олександр Пеклушенко. Тим часом синоптики дають обнадійливі прогнози вже на найближчий час.
- У найближчі п’ять днів у регіоні очікується поступове підвищення температури, зниження швидкості вітру. В цілому по області швидкість вітру становитиме 7-12 м/с, а сьогодні-завтра на півдні області – до 20 м/с. Вже у найближчі дні температура по області сягатиме -7-12 градусів, на півдні вдень - до нуля, вночі – до -5 градусів. Поступове підвищення температури очікується на всій території регіону, - повідомила начальник Запорізької гідрометеослужби Інна Черник.
Наразі проблем з доставкою пошти, пенсій та продуктів харчування до населених пунктів області немає.

Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.