Регистрация    Войти
Авторизация
» » Запорізьких учнів до участі у всеукраїнській олімпіаді готують кращі фахівці шкіл та вишів області

Запорізьких учнів до участі у всеукраїнській олімпіаді готують кращі фахівці шкіл та вишів області

Категория: Образование
Запорізьких учнів до участі у всеукраїнській олімпіаді готують кращі фахівці шкіл та вишів областіПідбито підсумки ІІІ (обласного) етапу всеукраїнських учнівських олімпіад, який проводився з навчальних предметів: українська мова та література, астрономія, трудове навчання, інформатика, англійська мова, екологія. У ньому взяли участь учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області.
Про це повідомив в.о.директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віктор Захарчук.
Загалом в олімпіаді з української мови та літератури взяли участь 134 учні, 67 з них посіли І-ІІІ місця. В олімпіаді з астрономії за призові місця боролися 43 учні, перемогли 21. В олімпіаді з трудового навчання змагались 63 учні, здобули перемогу 27, в олімпіаді з інформатики виборював перемогу 61 учень, з них І-ІІІ місця посіли 22. На олімпіаду з англійської мови було запрошено 98 учнів, з них призові місця посіли 49, в олімпіаді з екології переміг 21 учень із 40 учасників.
- Наразі учні, які посіли перші місця, беруть участь у відбірково-тренувальних зборах з метою підготовки до ІV державного етапу всеукраїнських учнівських олімпіад. Для роботи з учнями запрошено найкращих фахівців загальноосвітніх і вищих навчальних закладів області, - повідомив Віктор Захарчук.

Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.