VeseleNews > Образование > В області запроваджується новий освітній проект

В області запроваджується новий освітній проект


3-02-2016, 21:26. Разместил: admin
В області запроваджується новий освітній проект

Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні стартував проект «Вчимося жити разом», до якого долучено п’ять областей, у тому числі й Запорізька.

Проект «Вчимося жити разом» реалізовуватиметься у двох напрямках: формування у школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації (виконавець – ГО «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»), та надання дітям психологічної і соціальної допомоги та підтримки (виконавець – НаУКМА).

Для координаторів проекту за рівнями освіти в Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській та Дніпропетровській областях, представників ГО «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» та інших установ, причетних до реалізації проекту, у Києві відбувся семінар.

Як повідомила запорізька представниця, заступник начальника управління Департаменту освіти і науки облдержадміністрація Валентина Хіврич, його учасники детально проаналізували план заходів та на його основі розробили комплексні регіональні плани дій для Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Запорізької та Харківської областей.

До реалізації проекту в Запорізькій області планується залучити не менше 150 загальноосвітніх, 10 професійно-технічних та 120 дошкільних навчальних закладів. При відборі закладів буде враховуватись якісний педагогічний потенціал, досвід роботи колективу за новітніми технологіями, проектною діяльністю тощо.

Відібрані заклади повинні будуть пройти погодження в Міністерстві освіти і науки України та отримуватимуть організаційно-методичну підтримку при проведенні проектних заходів. Для кожного дошкільного закладу - учасника проекту буде підготовлено не менше одного вихователя за програмою проекту, а для кожної школи - не менше трьох педагогічних працівників: учитель початкових класів, учитель базової школи, який викладає основи здоров’я, та вчитель старшої школи.
Вернуться назад