Регистрация    Войти
Авторизация
» » Збільшення податків без зростання економіки – неприпустимо для країни

Збільшення податків без зростання економіки – неприпустимо для країни

Категория: Политика
Збільшення податків без зростання економіки – неприпустимо для країниЗа її словами, не можна голосувати за бюджет в такому вигляді.

«Зростання податків у дохідній частині зведеного бюджету збільшується на 24,1%, на 120,8 млрд грн. Це означає, що без зростання економіки податки збільшують і це «зашито» в бюджеті», – пише на своїй сторінці в Facebook Юлія Тимошенко.

«Ми не можемо прийняти бюджет, в якому нема грошей для регіонів, індексації пенсій та зарплат, у якому зберігаються ті тарифи, які люди платити сьогодні не можуть, у якому аграрії та малий бізнес позбавляють життя. Давайте вирішувати питання. Ми готові, але боротимемося за людей в нашій державі», – пояснила лідер фракції.

Для проведення податкової реформи треба було, щоб уряд подав всі проекти Податкового кодексу до 1 липня. У квітні мала бути подана бюджетна резолюція. Бюджетна резолюція – це стратегія, яку має узгодити уряд з парламентом на початку квітня місяця року, який передує бюджету. Збираються всі, уряд вносить, всі затверджують бюджет на наступний рік. Сьогодні грудень місяць – резолюції немає. Не узгоджено головне – як країна буде жити наступного року.

Сьогодні парламент сів замість уряду і працює над проектом бюджету. Депутати вже відбили збереження пільгової податкової системи для фермерів, малого бізнесу, сподіваюся, що збережемо 22% ЄСВ. Ми можемо прийняти бюджет, але треба змінити стратегію розвитку країни», – резюмувала Юлія Тимошенко.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.