Регистрация    Войти
Авторизация
» » Запорізький район очолив рейтинг за підсумками діяльності за 2013 рік

Запорізький район очолив рейтинг за підсумками діяльності за 2013 рік

Категория: Регион
Запорізький район очолив рейтинг за підсумками діяльності за 2013 рікДепартаментом економічного розвитку та торгівлв облдержадміністрації підбито підсумки оцінки результатів діяльності районних державних адміністрацій області за 2013 рік.
Розрахунки оцінки результатів діяльності райдержадміністрацій здійснено за 43 показниками, а для міст обласного значення оцінку для порівняльних зіставлень проведено за 34 показниками.
За напрямом економічний розвиток до трійки лідерів увійшли Великобілозерський, Запорізький і Вільнянський райони; на останньому місці – Бердянський район.
Серед міст обласного значення лідери - Енергодар, Запоріжжя і Бердянськ; останнє місце посів Токмак.
У сфері державних фінансів серед районів найкращих показників досягли Чернігівський, Михайлівський та Розівський; на останньому місці – Новомиколаївський район.
Серед міст обласного значення лідирують Енергодар, Бердянськ і Токмак; замикає – Мелітополь.
За станом розвитку споживчого ринку попереду – Запорізький, Оріхівський і Пологівський райони; позаду – Бердянський район.
Серед міст обласного значення – Мелітополь, Токмак і Запоріжжя; останнє місце – Енергодар.
За напрямом населення та ринок праці до трійки лідерів увійшли: серед районів – Веселівський, Якимівський і Великобілозерський; на останньому місці – Кам'янсько-Дніпровський район.
Серед міст обласного значення – Енергодар, Токмак і Запоріжжя; на останньому місці – Бердянськ.
За підсумками діяльності за напрямом житлово-комунального господарства та будівництва житла найвищі результати показали Веселівський, Запорізький і Новомиколаївський райони; найнижчі – Куйбишевський район.
Серед міст обласного значення – Запоріжжя, Бердянськ, і Мелітополь; аутсайдер – Енергодар.
За оцінкою результатів діяльності у сфері захисту прав дитини перші місця посідають Вільнянський, Мелітопольський і Приазовський райони; останнє – Токмацький район.
Серед міст обласного значення – Енергодар, Бердянськ і Мелітополь; останнє місце – Токмак.
За рівнем розвитку освіти, культури та охорони здоров’я до трійки лідерів увійшли Приазовський, Токмацький і Гуляйпільський райони; замикає – Якимівський район.
Серед міст обласного значення лідирують Енергодар, Бердянськ і Мелітополь; на останньому місці – Запоріжжя.
Таким чином за оцінкою результатів діяльності районних державних адміністрацій області за підсумками 2013 року очолив рейтинг Запорізький район, на друге місце вийшов Приазовський район, на третє – Веселівський, а замикає рейтинг Бердянський район.

Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.