Регистрация    Войти
Авторизация
» » Кваліфіковані робітничі кадри гартуються в професійних змаганнях

Кваліфіковані робітничі кадри гартуються в професійних змаганнях

Категория: Регион
Кваліфіковані робітничі кадри гартуються в професійних змаганняхУ Запоріжжі відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, які опановують професію «Слюсар з ремонту рухомого складу». У ньому взяли участь представники Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту та Мелітопольського професійного ліцею залізничного транспорту.
Це конкурс з багаторічною традицією, який проводиться з метою підвищення рівня професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів, що є необхідною умовою випуску кваліфікованих робітників.
Як повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, конкурс складався з двох турів - теоретичного та практичного, під час якого учасники демонстрували знання з фахових дисциплін, а також виконували завдання з виготовлення кронштейну для реле обертів електровоза.
Їхню роботу оцінювало оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли в тому числі провідні фахівці ПАТ «Запорізький електровозоремонтний завод».
За підсумками конкурсу І та ІІ місця вибороли вихованці Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту Володимир Погляд та Владислав Карнаух, ІІІ місце – учень ДНЗ «Мелітопольський професійний ліцей залізничного транспорту» Владислав Самофалов .
Призери нагородженні дипломами подарунками. Переможець обласного конкурсу візьме участь у ІІІ-му етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу», який відбудеться на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» у Вінницькій області.

Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.