Регистрация    Войти
Авторизация
» » Запорізьким жінкам допомагають боротися з насиллям у власних родинах

Запорізьким жінкам допомагають боротися з насиллям у власних родинах

Категория: Регион
Запорізьким жінкам допомагають боротися з насиллям у власних родинахЗа підтримки Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації проведено презентацію проекту «Сім’я без насильства – майбутнє України» у конференц-залі готелю «Театральний». Проект реалізується громадською організацією «ОПП «Взаємодія» за фінансової підтримки Українського жіночого фонду.
Учасники заходу - представники державних та недержавних організацій, які працюють у галузі попередження насильства та надання допомоги особам, постраждалим від насильства - розглянули результати реалізації проекту в 2013 році. Зокрема, у його рамках проводились освітні семінари з питань попередження насилля «Твори добро» для учнів старших класів, тематичні семінар-тренінги, працювали корекційні групи, які допомогли 50 жінкам, постраждалим від домашнього насильства. Крім того, 35 осіб отримали юридичні консультації, 50 - індивідуальну психологічну допомогу.
Голова правління Запорізької організації «ОПП «Взаємодія» Ірина Куратченко провела презентацію проекту «Сім’я без насильства – майбутнє України» та поінформувала про основні напрямки та плани роботи на поточний рік.
Про специфіку надання допомоги постраждалим від сімейного насилля та особливості роботи з цією категорією громадян поінформувала директор Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Понікарова.
У ході наради були розглянуті питання надання юридичної та психологічної підтримки жінкам. Зокрема йшлося про форми протидії насиллю, шляхи утримання та зупинки виконавців насилля, підтримку та допомогу постраждалим.
Дізнатися більше про проект або записатися на безкоштовні заняття до корекційних груп можна за телефонами: 061-270-92-91, 050-807-66-30

Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.