Регистрация    Войти
Авторизация
» » Віктор Ємельяненко: «Головне – забезпечити обслуговування пасажирських маршрутів»

Віктор Ємельяненко: «Головне – забезпечити обслуговування пасажирських маршрутів»

Категория: Регион
Віктор Ємельяненко: «Головне – забезпечити обслуговування пасажирських маршрутів»Сьогодні зранку вздовж площі перед облдержадміністрацією вишукувалися маршрутні таксі, які обслуговують кілька маршрутів у м.Запоріжжя. Водії транспортних засобів - учасники акції вимагали зниження розмірів платежів, які вони сплачують перевізнику, який виграв тендер та має ліцензію на здійснення перевозень на маршрутах.
Перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Ємельяненко та заступник голови ОДА Петро Гончарук провели зустріч з учасниками акції та керівником підприємства, який забезпечує здійснення пасажирських перевезень. Також до участі в зустрічі було запрошено заступника Запорізького міського голови Сергія Гладченка та начальника управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради Юрія Дроздова.
За словами водіїв, для них головна проблема – це великі розміри платежів, які їм доводиться сплачувати щоденно підприємству-перевізнику. Вони вважають, що розмір платежів завжди був високим, але тепер через підвищення курсу долара дорожчає паливо та запчастини, тож платежі для водіїв стали надвисокими.
Враховуючи, що обласна державна адміністрація не може втручатися в організацію пасажироперевезень у м.Запоріжжя, оскільки цим питанням займається міська влада, Віктор Ємельяненко зв’язався з міським головою Олександром Сіном, розповів йому про ситуацію та доручив знайти оптимальні шляхи її вирішення, які влаштують водіїв, але при цьому не залишать громадян без послуг на маршрутах.
- Наразі я бачу два варіанти вирішення конфлікту. Перший – досягнути компромісу між водіями та керівником підприємства-перевізника, в іншому ж випадку, необхідно проводити новий тендер на перевезення пасажирів за маршрутами, які обслуговує даний перевізник. Для нас головне – забезпечення запоріжців громадським транспортом, а водіїв – безперервною роботою на час проведення тендеру, якщо виникне така необхідність, - зазначив Віктор Ємельяненко.
Такий варіант задовольнив обидві сторони конфлікту, й облдержадміністрація надала їм приміщення для проведення переговорів. Після цього і водії, і керівник підприємства поїхали до Запорізької міської ради для подальшого врегулювання конфлікту в рамках чинного законодавства.

Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.