Регистрация    Войти
Авторизация
» » Здоровий спосіб життя серед молоді популяризують засобами мистецтва

Здоровий спосіб життя серед молоді популяризують засобами мистецтва

Категория: Регион
Здоровий спосіб життя серед молоді популяризують засобами мистецтва У Запорізькому державному медичному університеті відбувся відбірковий етап командного батл-конкурсу «За здоровий спосіб життя». Захід пройшов у рамках всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».
Організатори конкурсу - управління молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації.
Батл-конкурс проходить в області другий рік поспіль. Його учасники – студенти вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Торік Запорізька область посіла четверте місце в рейтингу акції серед областей України.
Як пояснила начальник управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова, метою та основними завданнями конкурсу є активізація молодіжного руху за здоровий спосіб життя, набуття та засвоєння молоддю нових знань про здоровий спосіб життя, інформування учасників про негативні наслідки тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії через сучасні форми роботи.
У відбірковому етапі змагались 15 команд ЗДМУ, які представили на огляд журі свої хореографічні номери.
Виступи колективів оцінювались за такими критеріями: повнота та розкриття тематики, імідж, артистизм, складність виконання елементів танцю, музикальність та відчуття ритму, емоційність, оригінальність розкриття теми.
Перемогу здобула команда «Група крові», яка отримала можливість представити свій навчальний заклад у фіналі, який відбудеться у вересні цього року на святкуванні Дня фізичної культури та спорту.

правління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.