Регистрация    Войти
Авторизация
» » Область готується до двомісячника з охорони рибних ресурсів

Область готується до двомісячника з охорони рибних ресурсів

Категория: Регион
Область готується до двомісячника з охорони рибних ресурсів метою сприяння кращому відтворенню і зберіганню водних живих ресурсів під час масового нересту риби з 1 квітня до 1 червня поточного року в області оголошується двомісячник з охорони рибних ресурсів. У зв’язку з цим в акваторії Каховського і Дніпровського водосховищ та інших водоймищ, що мають рибогосподарське значення, буде обмежено вилов риби.
Ці та інші відповідні заходи в рамках двомісячника передбачені в розпорядженні голови облдержадміністрації. Зокрема, головам Василівської, Вільнянської, Запорізької, Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрацій надано завдання до 1 квітня розробити районні заходи щодо проведення двомісячника з охорони водних живих ресурсів.
Серед заходів, які традиційно будуть вжиті на місцях, – рейди на водоймах та автомагістралях, а також у місцях торгівлі, регулювання добового коливання рівня води (Дніпровська ГЕС), будуть встановлені стенди та панно з інформацією про заборону вилову на період нересту, а також буде надано перелік нерестилищ.
Особливо посилений контроль та режим патрулювання буде запроваджено на територіях Національного заповідника «Хортиця» та Національного природного парку «Великий Луг».

Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.