Регистрация    Войти
Авторизация
» » Рейтингове голосування за кандидатуру начальника Департаменту культури, туризму, національностей та релігій перенесли на тиждень

Рейтингове голосування за кандидатуру начальника Департаменту культури, туризму, національностей та релігій перенесли на тиждень

Категория: Регион
Рейтингове голосування за кандидатуру начальника Департаменту культури, туризму, національностей та релігій перенесли на тижденьВ облдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» за участю представників громадськості щодо визначення кандидатури на посаду начальника Департаменту культури, туризму, національностей та релігій. Отримавши список претендентів (Ганна Булах, Денис Васильєв, Михайло Левадний, Владислав Мороко, Ірина Панькіна, Дмитро Пасічник, Наталія Паращук), активісти Народної ради та запорізького майдану запропонували перенести голосування на тиждень. Упродовж цього часу кандидати матимуть змогу зустрітися з трудовими колективами закладів культури, релігійними громадами та національно-культурними товариствами.
Заступник голови облдержадміністрації Петро Гончарук, під головуванням якого відбулося засідання «круглого столу», вніс пропозицію зареєструвати ті громадські та національно-культурні організації, які братимуть участь у рейтинговому голосуванні, і провести його наступної п’ятниці. Крім того, претендентам на посаду запропоновано надати свої резюме та програми діяльності департаменту, які будуть розміщені на сайті облдержадміністрації, що дозволить долучитися до обговорення широкому колу громадськості. Учасники заходу, серед яких були керівники театрів, палаців культури, музеїв, бібліотек, релігійні діячі, художники та музиканти, підтримали цю пропозицію.

Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.