Регистрация    Войти
Авторизация
» » Діячі культури області визначилися з кандидатом на посаду директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій

Діячі культури області визначилися з кандидатом на посаду директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій

Категория: Регион
Діячі культури області визначилися з кандидатом на посаду директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігійВ обласній державній адміністрації відбулися громадські слухання щодо кандидатури на посаду директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації. Захід провів заступник голови ОДА Петро Гончарук.

У громадських слуханнях взяли участь майже 100 представників творчих об’єднань, національно-культурних та громадських організацій області. Вони обирали кандидатуру на посаду директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ОДА серед дев’яти претендентів, але в процесі громадських слухань один з них зняв свою кандидатуру.

Нагадаємо, впродовж останнього тижня кандидати на посаду мали змогу зустрітися з трудовими колективами закладів культури, релігійними громадами та національно-культурними товариствами та поспілкуватися з ними, розповісти про свої плани роботи на посаді, на яку претендують. Крім того, резюме кандидатів та їхні програми діяльності департаменту були розміщені на сайті облдержадміністрації, що дозволило ознайомитися з ними широкому загалу.

За підсумками громадських слухань найбільшу кількість голосів – 68 - отримав Владислав Мороко. Його кандидатура буде рекомендована голові облдержадміністрації Валерію Баранову для затвердження на посаді.

очень важно перед дефолтом
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.