Регистрация    Войти
Авторизация
» » В області завершується формування управлінської команди

В області завершується формування управлінської команди

Категория: Регион
В області завершується формування управлінської командиПро стан заповнення вакансій в органах виконавчої влади обласного та районного рівнів журналістів під час брифінгу поінформував заступник голови облдержадміністрації Петро Гончарук.

Як відомо, переважна більшість кандидатів на керівні посади в облдержадміністрації та голів райдержадміністрації пройшли через громадське обговорення та рейтингове голосування за участю представників громадських організацій та професійних спільнот. На одному з останніх обговорень за підсумками таємного голосування лідером громадської думки став Владислав Мороко, який висунув свою кандидатуру на посаду директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ОДА.

- Таємне голосування пройшло організовано і виявилося оптимальним варіантом. Ми дали змогу всім кандидатам розмістити свої резюме і програми на сайті облдержадміністрації, зустрітися з колективами, які працюють у цій галузі. Таким чином дотримано всі демократичні принципи, - прокоментував результати голосування Петро Гончарук.

Стосовно керівництва райдержадміністрацій посадовець повідомив, що залишилося провести громадське обговорення тільки у Вільнянському районі, де на посаду голови претендують четверо кандидатів. У інших районах, де відбулася заміна керівників, зокрема, в Пологівському, Михайлівському, Запорізькому, триває процедура їх призначення відповідно до законодавства.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.