Регистрация    Войти
Авторизация
» » В області стартував двомісячник з охорони рибних ресурсів

В області стартував двомісячник з охорони рибних ресурсів

Категория: Регион
В області стартував двомісячник з охорони рибних ресурсівСьогодні в області стартував двомісячник з охорони рибних ресурсів. У зв’язку з цим заступник голови обласної державної адміністрації (стажування) Олег Ніколенко провів нараду з питань організації та ефективної реалізації заходів, запланованих на період з початку квітня до червня.

Учасники заходу – спеціалісти Департаменту агропромислового розвитку ОДА, Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Запорізькій області, громадськість - обговорили заходи, спрямовані на відтворення та зберігання водних живих ресурсів під час масового нересту риби.

Начальник обласного Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства Володимир Червоненко поінформував про заходи, які будуть вжиті у зв’язку з оголошенням двомісячника. Йшлося про особливості обмеження вилову риби, проведення рейдів на водоймах та автомагістралях, а також у місцях торгівлі, регулювання добового коливання рівня води тощо.

Зона посиленого контролю - територія Національного заповідника «Хортиця», Національного природного парку «Великий Луг» та нерестилища, яких нараховується 13 в Каховському водосховищі та 4 – в Запорізькому.

Разом з тим, посадовець зауважив, що у зв’язку зі складною фінансовою ситуацією в країні з бюджету не повністю профінансовані необхідні заходи. Тож координатор місцевої Самооборони Сергій Тіунов, який був присутній на нараді, запропонував розглянути можливість створення благодійного фонду, який збиратиме кошти на заходи, спрямовані та збереження та відтворення водних біоресурсів у регіоні.

За підсумками наради прийнято рішення провести на базі Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Запорізькій області конференцію, на яку запросити керівників усіх відповідальних за проведення двомісячника структур, громадськість та пресу.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.