Регистрация    Войти
Авторизация
» » В області привели до ладу спортивні майданчики

В області привели до ладу спортивні майданчики

Категория: Регион
В області привели до ладу спортивні майданчикиУ рамках всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» проведено впорядкування та облаштування спортивних майданчиків, яке вже десятий рік поспіль організовує обласний центр «Спорт для всіх» разом з управлінням молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Як повідомили в управлінні, цьогорік у заході взяли участь 56 600 жителів Запорізької області.

Порівняно з минулими роками кількість облаштованих і впорядкованих спортмайданчиків відчутно зросла. Якщо в 2005 році їх на території області було 212, то зараз – 785 (з них 542 майданчика мають навчальні заклади, 58 розташовані за місцем проживання, 85 - у місцях масового відпочинку населення).

Найкращі показники за підсумками проведення місячника мають ті міста та райони, де важливості облаштування спортивних майданчиків приділяли увагу не тільки відповідні структурні підрозділи, а й пересічні громадяни, учнівська та студентська молодь. Перше місце посіло м. Мелітополь, друге – м. Енергодар, третє - с. Костянтинівка Мелітопольського району. На високому організаційному рівні відбувся місячник у м. Мелітополь, Енергодар, Оріхівському, Мелітопольському та Приморському районах.

За словами директора обласного центру «Спорт для всіх» Світлани Макаренко, майданчики, що знаходяться в місцях масового відпочинку населення та за місцем проживання, не завжди потрапляють до списку закладів, які необхідно привести до ладу. Тому більшу увагу приділятимуть спортивним майданчикам у Бердянську, Якимівському, Приазовському та Бердянському районах.

Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.