Регистрация    Войти
Авторизация
» » Запорізькі оперативники попередили ухилення від оподаткування на 2,4 млн. гривень

Запорізькі оперативники попередили ухилення від оподаткування на 2,4 млн. гривень

Категория: Регион
Запорізькі оперативники попередили ухилення від оподаткування на 2,4 млн. гривеньПринцип роботи одного із запорізьких підприємств був проставлений таким чином, що про реальні доходи знали лише посадові особи, велася подвійна бухгалтерія. Підприємство, яке займалося торгівлею і реалізовувало продукти харчування, напої і тютюнові вироби у неспеціалізованих магазинах, у звітності показувало лише ті кошти, які проходили через розрахункові рахунки. Вся ж готівка осідала у приватних кишенях. Таким чином, підприємство недоплатило державі податків на суму понад 2,4 млн. гривень.

Це з'ясувалося, коли діяльністю підприємства зацікавилися оперативні співробітники Головного управління Міндоходів у Запорізькій області. У сфері протидії відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом розпочато кримінальне провадження за ухилення від сплати податків у великих розмірах (ч. 2 ст. 212 Кримінального кодексу України) у відношенні службових осіб підприємства.

Головне управління Міндоходів у Запорізькій області
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.