Регистрация    Войти
Авторизация
» » Запорізькі автодороги державного значення ремонтують із застосуванням струменевого методу

Запорізькі автодороги державного значення ремонтують із застосуванням струменевого методу

Категория: Регион
Запорізькі автодороги державного значення ремонтують із застосуванням струменевого методуПротягом минулого тижня районними філіями ДП «Запорізький облавтодор» ліквідовано 2,2 тис. кв. метрів ямковості на автодорогах загального значення. Для виконання цих робіт на цьому тижні працював Гуляйпільський асфальтобетонний завод.

Про це повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Геннадій Тимченко.

- Роботи з ремонту доріг виконувалися на замовлення Служби автодоріг у Запорізькій області. На дорогах державного значення для ліквідації ямковості застосовувався струменевий метод ремонту асфальтобетонного покриття. Роботи здійснювалися за допомогою трьох машин: SCHAFER - дві одиниці та УЯР-01. Струменевим методом було виконано 1,5 тис. кв. метрів, - зазначив Геннадій Тимченко.

Також проводилися роботи з облаштування елементів обстановки доріг: підготовлено під фарбування та пофарбовано більше 2 км бар’єрного огородження, відремонтовано 3 км тротуарів, замінено та встановлено 473 одиниці дорожніх знаків, також встановлено 1331 од. сигнальних стовпчиків і 14 інформаційних панно, здійснено покіс трави на узбіччях протяжністю 455,5 км. Крім того, постійно проводяться роботи з приведення до належного санітарного стану місць для відпочинку водіїв.

За словами посадовця, з метою недопущення утворення застою води на дорожньому полотні та захисту придорожньої території від руйнівних наслідків стоку дощових вод тривали роботи з влаштування лотків для водовідведення та з очищення водопропускних труб.

Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.