Регистрация    Войти
Авторизация
» » Обласна влада виступає партнером у розв’язанні проблем підключення споживачів до електромереж

Обласна влада виступає партнером у розв’язанні проблем підключення споживачів до електромереж

Категория: Регион
Обласна влада виступає партнером у розв’язанні проблем підключення споживачів до електромережПід керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Баранова відбулося засідання «круглого столу», присвяченого проблемним питанням приєднання електроустановок замовників до електричних мереж.

В обговоренні питання взяли участь заступник голови-керівник апарату ОДА Олег Ніколенко та заступник Петро Гончарук, керівництво ВАТ «Запоріжжяобленерго», представники профільних департаментів ОДА, Комітету громадського контролю, малого та середнього бізнесу.

Новопризначений директор ВАТ «Запоріжжяобленерго» Андрій Борисенко повідомив, що на сьогодні підприємство переживає досить скрутні часи як з технічної, так і економічної точки зору.

- Якщо минулого року інвестиційна програма, що впроваджується підприємством, була розрахована на 355 млн. грн., то цього року цифра зменшилася вдвічі. Окрім цього, ціла низка витрат не врахована в тарифі. Наприклад, бензин та дизпаливо для технологічного транспорту, плата за використання мереж споживачів тощо. Наразі ми досить обмежені в своїх ресурсах, - пояснив Андрій Борисенко.

Керівник підприємства зазначив, що необхідно негайно забезпечити прозорість діяльності «Запоріжжяобленерго» в роботі зі своїми споживачами, впровадити ясні та зрозумілі процедури оформлення документів, виконання проектних робіт тощо.

У ході обговорення Андрій Борисенко також відповів на запитання представників малого та середнього бізнесу, що стосувалися переважно збільшення лімітів електроенергії, зменшення плати за послуги підключення, раптового відключення електроенергії, несвоєчасного ремонту трансформаторних підстанцій.

Підбиваючи підсумки наради, голова ОДА Валерій Баранов зазначив, що обласна влада долучиться до наведення порядку в роботі електропередавальної організації.

- Останній раз ми збиралися місяць тому, за цей час керівництво підприємства змінилося, розв’язання вже наболілих нагальних проблем взяв під свою відповідальність новий директор, з яким ми, як представники обласної влади, маємо бути партнерами. Разом з новими кадрами ми повинні налагодити системну роботу, яка принесе реальний відчутний результат, - підсумував Валерій Баранов.





Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.