Регистрация    Войти
Авторизация
» » Від розкрадань вантажів на залізниці збиток перевищив 800 тис. грн.

Від розкрадань вантажів на залізниці збиток перевищив 800 тис. грн.

Категория: Регион
Від розкрадань вантажів на залізниці збиток перевищив 800 тис. грн.

Департаментом промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації спільно із Запорізькою дирекцією залізничних перевезень Придніпровської залізниці проведено нараду з питань покращення роботи залізничного транспорту за участю представників промислових підприємств області та правоохоронних органів.

Як повідомив заступник директора Департаменту Роман Пісарев, особливу увагу було приділено питанню ефективності використання залізничних вантажних вагонів промисловими підприємствами. За 2014 рік середній час перебування вагонів на під’їзних коліях промислових підприємств в цілому по дирекції знижено на 3,92 години. У той час як середній час знаходження вагонів на під'їзних коліях промислових підприємств за січень 2015 року порівняно з показником за аналогічний період минулого року збільшено в цілому по дирекції на 7,85 години. Головною причиною уповільнення вантажообігу є непродуктивне перебування вагонів на під'їзних коліях промислових підприємств.

За підсумками обговорення питання вирішено рекомендувати підприємствам, які користуються вагонами, розробити заходи з прискорення обігу залізничних вагонів.

Також було порушено питання забезпечення збереження вантажів при перевезенні залізничним транспортом та майна залізниці. У 2014 році збиток залізниці від розкрадань вантажів склав 876,7 тис. грн. За цей період було допущено 200 випадків несанкціонованого втручання сторонніх осіб у рух поїздів.

У зв’язку з цим керівникам підприємств - відправникам та отримувачам вантажів - запропоновано залучати сторонні охоронні організації для захисту вантажів під час перевезення залізничним транспортом.

Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.