Регистрация    Войти
Авторизация
» » Ще один чиновник отримав реальне покарання за хабар

Ще один чиновник отримав реальне покарання за хабар

Категория: Регион
Ще один чиновник отримав реальне покарання за хабарПрокуратура Запорізької області домоглася реальної міри покарання ще одному чиновнику, викритому в отриманні 3,5 тисяч гривень неправомірної вигоди, якого виправдав суд першої інстанції.

Як повідомив старший прокурор відділу прокуратури області Федір Євсюков, у червні 2013 року прокуратура затвердила та направила до суду обвинувальний акт за ч.3 ст.368 КК України стосовно головного держінспектора з охорони праці Територіального управління державної служби гірничого нагляду та промбезпеки України. Чиновника було обвинувачено в отриманні 3,5 тисяч гривень за проведення реєстрації та видачу свідоцтва про реєстрацію технологічного транспортного засобу.

Судовий розгляд провадження відбувався в Орджонікідзевському райсуді м. Запоріжжя, тривав майже рік та завершився винесенням виправдувального вироку. Прокуратура не погодилася з таким рішенням і в липні минулого року звернулась з відповідною скаргою до апеляційного суду Запорізької області.

Під час розгляду цієї скарги суд повторно дослідив докази, зібрані досудовим розслідуванням, та надав їм належну оцінку. Як наслідок, 4 лютого цього року рішення суду першої інстанції апеляційний суд скасував та виніс новий вирок.

Згідно з ним державного інспектора визнано винним в інкримінованому йому злочині. Йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права обіймати певні посади в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 3 роки та з конфіскацією всього майна.

Прес-служба прокуратури Запорізької області
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.