Регистрация    Войти
Авторизация
» » Запорізькі платники сплатили 3,1 мільярда гривень до місцевих скарбниць

Запорізькі платники сплатили 3,1 мільярда гривень до місцевих скарбниць

Категория: Регион
Запорізькі платники сплатили 3,1 мільярда гривень до місцевих скарбниць Саме така сума сплачених податків та зборів надійшла до місцевого бюджету за 2013 рік. Цей показник на 230 мільйонів гривень або майже на 8 відсотків більше, ніж за 2012 рік. Як зазначила начальник Головного управління Міндоходів у Запорізькій області Людмила Балацька, минулий рік пройшов в умовах ритмічного наповнення бюджетів усіх рівнів, адекватних сьогоднішнім умовам розвитку економіки.
– Сьогоднішня діяльність Міндоходів спрямована на підтримку суб'єктів підприємництва, підвищення рівня культури сплати податків, зборів, митних платежів, розширення і вдосконалення податкових і митних сервісів та обслуговування платників, – наголосила Людмила Балацька.
Так, найбільше надійшло податку на доходи фізичних осіб – 2 мільярди 97 мільйонів гривень. Порівняно з 2012 роком досягнуто збільшення надходжень з цього податку більш ніж на 100 мільйонів гривень або на 5 відсотків.
Від плати за землю місцеві скарбниці отримали понад 486 мільйонів гривень, це майже на 22 мільйона гривень або на 4,7 відсотка більше, ніж у 2012 році.
Від малого і середнього підприємництва надійшло єдиного податку понад 231 мільйон гривень, що на 60,5 мільйона гривень або на 35,5 відсотка більше надходжень 2012 року.

Головне управління Міндоходів у Запорізькій області
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.