Регистрация    Войти
Авторизация
» » Запорізькі дорожники оперативно реагують на всі звернення громадян

Запорізькі дорожники оперативно реагують на всі звернення громадян

Категория: Регион
Запорізькі дорожники оперативно реагують на всі звернення громадянСлужба автомобільних доріг у Запорізькій області підтримує постійний зв’язок з жителями області. Протягом минулого року до Служби надійшло 82 письмових звернення від органів місцевої влади, депутатів усіх рівнів, керівників підприємств, організацій та жителів регіону. Всі звернення були розглянуті та опрацьовані, викладені в них факти ретельно перевірені фахівцями і в передбачені терміни були надані вичерпні відповіді.

Аналіз стану роботи зі зверненнями показав, що питання, з якими найчастіше письмово зверталися громадяни протягом 2014 року, стосувались експлуатаційного утримання автодоріг області та незадовільного стану дорожнього покриття, особливо автошляхів місцевого значення. Людей цікавило, на що та яким чином витрачаються державні кошти.

Як повідомили в Службі доріг у Запорізькій області, враховуючи сьогоднішнє фінансове забезпечення галузі, дорожні підприємства регіону намагаються зробити все можливе заради утримання автошляхів у належному стані.

На сьогодні дорожнє господарство області налічує 6989,2 км доріг загального користування, з яких 1865,1 км – дороги державного значення. Щорічно поточний середній ремонт автошляхів повинен виконуватись на протяжності близько 1400 км доріг. Вартість ремонту 1 км дороги становить від 3 млн грн. у залежності від категорії автомобільної дороги.

Торік на експлуатаційне утримання всієї мережі доріг області було виділено 87 млн. грн. Але навіть на таку незначну суму дорожникам вдалося виконати основні роботи з експлуатаційного утримання автошляхів: проведести ямковий ремонт, організувати безпеку руху, підготовку до зими.

Про капітальний ремонт, який востаннє виконувався дорожниками в 2008 році, сьогодні мова взагалі не йде. У держбюджеті немає коштів на проведення капремонту навіть на найбільш проблемних ділянках.

Дорожники просять про розуміння ситуації та пояснюють, що через постійний брак коштів вони використовують єдино можливий спосіб зберегти основну частину доріг – регулярний ямковий ремонт, який тимчасово захищає покриття від руйнувань і дозволяє підтримувати дорожнє полотно в задовільному (проїзному) стані.

Пріоритет при проведенні ремонтних робіт за зверненнями шляховиками області надавався дорогам державного та місцевого значення за маршрутами пасажирських перевезень.

Друге місце за актуальністю серед загальної кількості звернень посіли питання щодо організації безпечного проїзду автодорогами області під час несприятливих погодних умов у осінньо-зимовий період. Крім письмових запитів, під час ускладнення руху через негоду до диспетчерської служби надходили дзвінки від громадян, які потрапляли в надзвичайні ситуації. Дорожники терміново реагували на такі повідомлення та оперативно вживали відповідні заходи.Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.