Регистрация    Войти
Авторизация
» » Серед запорізьких освітян визначено кращих організаторів туристичної діяльності

Серед запорізьких освітян визначено кращих організаторів туристичної діяльності

Категория: Регион
Серед запорізьких освітян визначено кращих організаторів туристичної діяльності

На базі Запорізького обласного центру туризму і краєзнавства відбулася нарада-семінар методистів, які виконували річний звіт щодо розвитку та організації туристично-краєзнавчої роботи в районах та містах області.

Співорганізатором заходу виступив Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

У ході семінару було проаналізовано результати проведення конкурсу туристично-краєзнавчої роботи в області у 2014 році, протягом якого учасники готували тематичні звіти. Роботи на конкурс були представлені за двома номінаціями: організація туристично - краєзнавчої роботи в районі (місті) області та організація туристично-краєзнавчої роботи в навчальному закладі системи освіти регіону.

У першій номінації участь взяли всі райони та міста області; у другій свої роботи представили шість загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів регіону.

За результатами аналізу наданих звітів за 2014 рік оргкомітет конкурсу визначив високий рівень туристично-краєзнавчої роботи територіальних відділів освіти, молоді та спорту Комунарського, Шевченківського, Ленінського районів обласного центру, департаментів освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, Мелітополя, Енергодара, Бердянська та районів області - Приморського, Мелітопольського, Вільнянського, Приазовського, Пологівського та Чернігівського.

Яз зазначили члени оргкомітету, конкурс засвідчив збільшення у минулому році кількості бюджетних гуртків на базі загальноосвітніх навчальних закладів області, що позитивно вплинуло на розвиток позашкільної освіти, значне збільшення кількості дітей та підлітків, які займаються туризмом та краєзнавством.

Переможці та учасники конкурсу, методисти та турорганізатори, які брали участь у підготовці звітів про туристично-краєзнавчу роботу, нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.