Регистрация    Войти
Авторизация
» » У Запоріжжі обрали «Міс Українку»

У Запоріжжі обрали «Міс Українку»

Категория: Регион
У Запоріжжі обрали «Міс Українку»

У Палаці культури ім. Кірова відбувся фінал обласного конкурсу патріотичного спрямування для студентської молоді «Я - Українка!», організований обласним центром патріотичного виховання молоді за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

За звання «Міс Українка» змагалися 26 дівчат – студенток вищих навчальних закладів І-ІV ступенів акредитації Запоріжжя та області, з яких 17 конкурсанток вийшли до фіналу.

Провідною темою цьогорічного конкурсу стало волонтерство. Як зазначили організатори заходу, всі дівчата є волонтерами, постійно надають допомогу бійцям у АТО та вимушеним переселенцям.

Програма фіналу конкурсу включала в себе: візитівку «Жива традиція» (дефіле учасниць конкурсу, знайомство), танцювальний конкурс «Танок української краси» (загальна хореографічна композиція всіх учасниць), конкурс талантів «Таланти твої, Україно». Завершальним став конкурс вечірньої сукні «Жіноча врода - багатство України», під час якого дівчата продемонстрували своє вбрання у супроводі військовослужбовців - учасників АТО.

До складу журі конкурсу в цьому році увійшли фахівці в галузі культури та мистецтва, представники громадських організацій, режисери, вокалісти та хореографи.

Основними критеріями оцінювання конкурсанток були вміння триматись на сцені, харизматичність, комунікабельність, музикальність, грація, цілісність та витонченість образу, цінність виступу для культурної спадщини України тощо.

За результатами конкурсу другою віце-міс стала Ксенія Синявина – студентка Хортицького національного навчально-реабілітаційного багатопрофільного центру. Друге місце та титул «Перша віце-міс Українка» отримала представниця Мелітопольського державного педагогічного університету Карина Костова.

Титул «Міс Українка» завоювала студентка Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ Ірина Хорольська.

Переможниць та фіналісток конкурсу привітала начальник управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова, побажавши дівчатам міцного здоров’я, натхнення, безмежного кохання та благополуччя.

Всі учасниці отримали цінні подарунки від організаторів та спонсорів конкурсу.

Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.