Регистрация    Войти
Авторизация
» » В районах Запорізької області запущено механізми децентралізації влади

В районах Запорізької області запущено механізми децентралізації влади

Категория: Регион
В районах Запорізької області запущено механізми децентралізації владиГолови районних рад, райдержадміністрацій, сільські та селищні голови вже приступили до впровадження механізмів децентралізації влади. Перші результати роботи напередодні обговорювалися під час селекторної наради з експертами Запорізького Офісу Реформ, робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних громад Запорізької області та із заступником голови Запорізької ОДА (стажер) Леонідом Березинським.

Директор Офісу Реформ Олександр Свистун поінформував представників територій, що з наступного тижня почнуться консультації з громадами районів Запорізької області, на яких будуть детально проаналізовані положення Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» та Методика проведення такого об'єднання.

- Головне - не сидіти, склавши руки, і не чекати, коли реформу «спустять» зверху. Найбільш активні та ініціативні громади зможуть відчути вигоди реформування вже в найближчі місяці. Потрібно діяти, - сказав Олександр Свистун і запропонував керівникам територій готувати пропозиції та напрацювання від районів.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.