Регистрация    Войти
Авторизация
» » Запорізький Офіс Реформ спільно з облдержадміністрацією презентував проект перспективного Плану спроможних територіальних громад Запорізької області

Запорізький Офіс Реформ спільно з облдержадміністрацією презентував проект перспективного Плану спроможних територіальних громад Запорізької області

Категория: Регион
Запорізький Офіс Реформ спільно з облдержадміністрацією презентував проект перспективного Плану спроможних територіальних громад Запорізької областіПроект Плану формування територій громад Запорізької області розроблений і готовий для обговорення на територіях. Нещодавно графічна частина документу та попередні паспорти територіальних громад були офіційно представлені фахівцям та представникам районів. Як зазначив заступник голови облдержадміністрації (стажування) Леонід Березинський, цей документ стане основою для формування спроможних територіальних громад Запорізької області.

З наступного тижня експерти Запорізького Офісу Реформ та члени робочої групи розпочнуть консультації в районах області. Передбачається, що під час обговорення представники територіальних громад та розробники перспективного Плану проаналізують всі його недоліки і переваги і зроблять остаточні правки до документу, який буде винесено на розгляд сесії Запорізької обласної ради 28 травня.

За словами начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександра Билима, в процесі реформування нині існуючі 298 рад всіх рівнів будуть укрупнені до 48 територіальних громад.

- Це – не нормальний показник для України. На Київщині, орієнтовно, буде сформовано 52 громади, на Дніпропетровщині – 57. Безумовно, і межі, і структура майбутньої громади обговорюватиметься з жителями, з громадськістю тієї чи іншої території. Отже, ми розраховуємо на зворотній зв'язок і на готовність до здійснення реформи з боку населення, - зазначив директор Запорізького Офісу Реформ Олександр Свістун.

Зараз триває розробка паспортів територіальних громад. В документі, заснованому на оперативних даних, враховується чисельність населення станом на 1 січня 2015 року, кількість закладів, що утримуються за рахунок бюджету органів місцевого самоврядування, обсяг доходів спроможної територіальної громади станом на 01 січня 2015 р., наявність приміщень для розміщення державних органів та органів місцевого самоврядування тощо.

Вот как-то так будет выглядеть наш район после реформы – вместо 13 останется всего 2 громады.
Запорізький Офіс Реформ спільно з облдержадміністрацією презентував проект перспективного Плану спроможних територіальних громад Запорізької області
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.