Регистрация    Войти
Авторизация
» » Дорожники планують завершити ямковий ремонт на автошляхах регіону до початку літа

Дорожники планують завершити ямковий ремонт на автошляхах регіону до початку літа

Категория: Регион
Дорожники планують завершити ямковий ремонт на автошляхах регіону до початку літа

Попри труднощі с держфінансуванням, запорізькі дорожники продовжують облаштовувати автошляхи регіону. Як повідомили в Службі автомобільних доріг області, заощаджених коштів вистачить, щоб завершити ямковий ремонт на дорогах державного значення до кінця травня.

Так, на сьогодні повністю ліквідовано ямковість на найбільш важливих ділянках доріг державного значення: М-18 Харків – Сімферополь – Алушта - Ялта, М-14 Одеса – Мелітополь - Новоазовськ, Н-23 Кіровоград - Кривий Ріг - Запоріжжя. Завершуються роботи з ліквідації ямковості і на дорогах Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ - Запоріжжя та Н-15 Запоріжжя - Донецьк.

Також значна увага приділяється ділянкам доріг, які викликали найбільші нарікання з боку учасників дорожнього руху. Це – траси «Енергодар-Василівка-Бердянськ», «Запоріжжя-Маріуполь» (зокрема, ділянка дороги «Запоріжжя - Оріхів»). Ці автошляхи, як відзначають у Службі, потребують капітального ремонту. Однак, з огляду на нестачу коштів, залишається тільки підтримувати стан цих трас ямковим ремонтом.

Загалом з початку цього року ліквідовано ямковості на площі 85 426 м² (38%), у тому числі на дорогах державного значення - 69 976 м² (80%), місцевого значення - 15 450 м² (9%).

Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.