Регистрация    Войти
Авторизация
» » Для збереження мережі доріг в області вводиться обмеження руху

Для збереження мережі доріг в області вводиться обмеження руху

Категория: Регион
Для збереження мережі доріг в області вводиться обмеження руху

З початку червня по всій Україні, у тому числі й у Запорізькій області, вводиться обмеження руху в світлу пору доби для транспортних засобів загальною масою понад 24 тонни або з навантаженням на вісь більше семи тонн.

Причиною таких вимушених заходів є висока температура повітря в літній період, що призводить до нагрівання асфальтобетонного покриття. За даними науковців, при температурі плюс 28 градусів дорожнє покриття нагрівається до плюс 40—42 градусів. У результаті погіршуються міцнісні його характеристики. Відповідно рух великовагового транспорту за таких умов спричинює катастрофічні руйнування дорожнього полотна.

Тому для збереження доріг загального користування в області під час літнього періоду та на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України при температурі повітря більше +28 ºС вводиться режим обмеження руху великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т у проміжок з 08:00 до 20:00 години.

Службою автомобільних доріг у Запорізькій області підготовлено перелік спеціально відведених місць для більш комфортного розміщення та відпочинку водіїв великовагового транспорту.

Працівники філій ДП «Запорізький облавтодор» уже встановлюють на дорогах загального користування дорожні знаки і панно для інформування водіїв про обмеження руху та місця стоянок великовагового автотранспорту.

Дотримання цих вимог жорстко контролюватиметься Укртрансінспекцією та Державтоінспекцією.

Перелік місць для відстою великовагових транспортних засобів на період дії обмеження руху на автодорогах та перелік автодоріг загального користування, на яких до 1-го червня будуть встановлені дорожні знаки – у доданих файлах.

Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.