Регистрация    Войти
Авторизация
» » Голова ОДА та Посол ЄС в Україні обговорили нові можливості співпраці

Голова ОДА та Посол ЄС в Україні обговорили нові можливості співпраці

Категория: Регион
Голова ОДА та Посол ЄС в Україні обговорили нові можливості співпраці

Сьогодні відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Григорія Самардака з Головою Представництва ЄС в Україні Яном Томбінські, під час якої обговорили нові шляхи співпраці Європейського союзу та Запорізької області. За словами дипломата, насамперед Старий світ готовий поділитися з регіонами нашої країни успішним досвідом упровадження реформ.

- Євросоюз накопичив безцінний досвід упровадження реформ. Країни ЄС уже пережили не одну кризу і знають, як долати труднощі. Цей досвід потрібно використовувати і в Україні. Але будь-яка реформа не може бути настільки швидкою, як очікується. Наприклад, перетворення в системі місцевого самоврядування в Польщі зайняло майже 10 років. Головне, що Україна повинна знати, що в неї є стратегічний та надійний партнер, готовий надати допомогу на всіх етапах. Краще пройти цей шлях з тими, хто вже добре знає, де складнощі та ризики, - заявив Ян Томбінські.

Керівник регіону запевнив Голову Представництва ЄС в Україні в готовності країни в цілому та нашого регіону зокрема до реформування. За словами Григорія Самардака, необхідність перетворень назріла вже давно.

- Ми готові до реформ у всіх сферах життя. Суспільство розуміє, що потрібно змінювати систему і прагнути до європейських демократичних цінностей. І ми високо цінуємо вашу підтримку. Ми знаємо про новий проект підтримки з боку Євросоюзу, що буде спрямований на розвиток місцевого малого та середнього бізнесу. Фахівці з Європи будуть надавати консультаційну допомогу нашим підприємцям в підготовці проектів для отримання вигідних кредитів у європейських банках. Упевнений, що така практична допомога на місцях буде мати позитивний вплив на становлення бізнесу в Запорізькій області, - наголосив Григорій Самардак.

Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.