Регистрация    Войти
Авторизация
» » Григорій Самардак: «Запорізький баскетбол має не зникнути, а примножити спортивну славу нашого краю»

Григорій Самардак: «Запорізький баскетбол має не зникнути, а примножити спортивну славу нашого краю»

Категория: Регион
Григорій Самардак: «Запорізький баскетбол має не зникнути, а примножити спортивну славу нашого краю»

По допомогу до голови облдержадміністрації Григорія Самардака звернулись президент баскетбольного клубу «Запоріжжя» Віктор Стельмаков та президент запорізької федерації баскетболу Валерій Елькінсон. За їх словами, наразі клуб не може розпочати підготовку до нового сезону через фінансові проблеми. Для участі в чемпіонаті Суперлізі БК «Запоріжжя» потрібно близько 5 мільйонів гривень. 40% від цієї суми клуб вже знайшов. Проте кошти необхідно віднайти до 15 вересня, аби придбати ліцензію та сплатити перший внесок. Крім того, грошей не вистачає і на оренду приміщення для тренувань.

Задля вирішення питання, голова облдержадміністрації поставив перед керівництвом БК «Запоріжжя» завдання підготувати стратегію розвитку клубу та листи адресовані можливим спонсорам.

- Часу для вирішення питання лишилось небагато. Проте ми зробимо все, аби допомогти клубу знайти місцевих спонсорів. Запорізький баскетбол має не зникнути, а навпаки примножити спортивну славу нашого краю. Тим більше, що запорізька команда входить до кола найкращих в Україні та на 85% складається зі спортсменів області, - підкреслив голова облдержадміністрації Григорій Самардак.

Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.