Регистрация    Войти
Авторизация
» » Керівники Розівської, Запорізької та Кам’янсько-Дніпровської РДА можуть залишитися без своїх посад

Керівники Розівської, Запорізької та Кам’янсько-Дніпровської РДА можуть залишитися без своїх посад

Категория: Регион
Керівники Розівської, Запорізької та Кам’янсько-Дніпровської РДА можуть залишитися без своїх посад

Голова облдержадміністрації Григорій Самардак провів нараду з головами райдержадміністрацій з питань соціально-економічного розвитку регіону. Найважливішими питаннями обговорень стали оформлення субсидій і своєчасних розрахунків за енергоносії та послуги ЖКГ. Чималу увагу учасники наради також приділили освоєнню субвенцій, виділених з держбюджету на будівництво соціальних та інфраструктурних об'єктів.

Серед проблем, порушених під час наради, - затримки з початком опалювального сезону. Проте, за інформацією керівників районів, нині вона вичерпана завдяки підтримці влади області. Стосовно сплати за послуги ЖКГ, у порівнянні з минулим роком борг населення зріс на 64 мільйони гривень і становить 683 мільйони гривень. У середньому по області рівень оплати складає 101,1%. Кращі показники в Приморському (119%), Новомиколаївському (118,4%), Веселівському (115,6%) та Бердянському (113%) районах. Найгірші - у Кам'янсько-Дніпровському (90,4%); Запорізькому (91,8%); Вільнянському (94,5%); Великобілозерському (97,4%) районах.

Щодо надання субсидій загалом по області їх отримують 178 тисяч сімей, тобто 83,2% від мінімальних показників, доведених державою. Райони-лідери, які перевиконали планові показники: Мелітопольський - 127,9%, Гуляйпільський - 111,9%, Веселівський - 111,6%. Райони-аутсайдери: Запорізький (71,6%), Якимівський (67,6%) та Розівський (43,8%). Причому останній має найгірший показник по Україні.

За даними директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Елли Слепян, цього року на підтримку проектів будівництва з держбюджету спрямовано близько 130 мільйонів гривень. Серед них - кошти державного фонду регіонального розвитку в сумі 95,6 мільйона гривень для Вільнянського, Запорізького, Михайлівського, Пологівського та Токмацького районів. Станом на 30.10.2015 область отримала з фонду 49,5 мільйона гривень. З них 18,7 виділено на будівництво поліклініки в смт. Кушугум. Однак Запорізьким районом освоєно тільки 37% отриманих коштів. А керівники Василівського, Кам'янсько-Дніпровського та Запорізького районів затягнули процес надання документів, необхідних для отримання субвенції, що ставить під загрозу освоєння коштів.

- Питання освоєння коштів субвенцій триматиму на особистому контролі. Цього року завдяки фінансовій децентралізації наш регіон отримав великі кошти на будівництво соціальних та інфраструктурних об'єктів. Разом з керівниками районів, економістами та будівельниками ми тричі проводили наради, аби обрати проекти, які реально можна завершити до кінця року. Одними з перших ми захистили їх у Києві. Тож не забезпечення освоєння цих коштів я вважатиму службовою халатністю. Сьогодні нашій області потрібна команда професіоналів, яка працюватиме над розв’язанням проблем Запорізького краю. Адже тільки виконуючи свої зобов’язання перед жителями регіону, ми зможемо повернути довіру людей до влади, - підкреслив голова облдержадміністрації Григорій Самардак.

За підсумками наради голова облдержадміністрації Григорій Самардак надав доручення підготувати подання Президенту України щодо доцільності перебування на посаді голів Розівської, Запорізької та Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрацій.Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.