Регистрация    Войти
Авторизация
» » Керівництво облдержадміністрації планує реформи на ринку пасажирських автоперевезень

Керівництво облдержадміністрації планує реформи на ринку пасажирських автоперевезень

Категория: Регион
Керівництво облдержадміністрації планує реформи на ринку пасажирських автоперевезеньТриває обговорення стосовно створення Запорізької обласної комунальної транспортної компанії, яка матиме новий пасажиромісткий рухомий склад, вирішуватиме проблему обслуговування соціальних нерентабельних рейсів, а також стане гідним конкурентом для приватних перевізників на ринку.

За дорученням керівництва облдержадміністрації директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Андрій Антонов провів робочу зустріч з представниками Управління з питань спільної власності територіальних громад обласної ради. Учасники обговорили можливості створення комунального підприємства «Запорізька обласна транспортна компанія» шляхом реорганізації неактивного комунального підприємства Запорізької обласної ради.

За результатами зустрічі вирішено скласти перелік вимог до нової транспортної компанії та ініціювати винесення на чергову сесію Запорізької обласної ради відповідні проекти рішень.

Обласна влада впевнена, що створення комунальної транспортної компанії дасть поштовх для залучення інвестицій у розвиток пасажирського автомобільного транспорту та сприятиме покращенню рівня якості обслуговування населення регіону.Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.