Регистрация    Войти
Авторизация
» » Програма розвитку ООН продовжить підтримку вимушених переселенців у Запорізькій області

Програма розвитку ООН продовжить підтримку вимушених переселенців у Запорізькій області

Категория: Регион
Програма розвитку ООН продовжить підтримку вимушених переселенців у Запорізькій областіЗапорізька область входить до числа восьми регіонів України, де діє Програма розвитку ООН з питань роботи з внутрішньо переміщеними особами.

Проміжні підсумки її реалізації підбили під час робочої наради представники Програми разом з фахівцями Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та інших служб, які опікуються проблемами вимушених переселенців.

Як зазначив директор Департаменту Ігор Мещан, що найбільшої уваги потребують такі категорії населення з числа внутрішньо переміщених осіб як інваліди, пенсіонери, багатодітні сім’ї, які складають найчисельнішу групу. Тоді як для осіб працездатного віку, які перебувають на території Запорізької області, найгостріше стоїть питання працевлаштування.

Так, ПРООН запущено програму малих грантів для підтримки підприємництва, на участь у якій подали заявки близько 40 переселенців, які проживають у Запорізькій області. Крім цього, проводяться тренінги з розвитку підприємницької діяльності в Запоріжжі та Бердянську, на яких пройшли навчання понад 100 осіб.

У свою чергу, потребують спеціальної підготовки і фахівці, які працюють з вимушеними переселенцями. Для них також організовано тренінги з розвитку професійної компетенції.

У ході наради учасники поділилися досвідом роботи та проблемами, з якими вони стикаються в роботі з внутрішньо переміщеними особами, в соціальній сфері, сферах освіти, охорони здоров’я, працевлаштування, забезпечення житлом.

Представники ПРООН запропонували подальшу допомогу у залученні експертизи, проведенні навчальних, координаційних та інших заходів, технічну підтримку та всебічну співпрацю.Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.