Регистрация    Войти
Авторизация
» » Запорізькі податківці провели на третину менше податкових перевірок

Запорізькі податківці провели на третину менше податкових перевірок

Категория: Регион
Запорізькі податківці провели на третину менше податкових перевірокЗа січень-жовтень цього року підрозділами податкового та митного аудиту здійснено 527 документальних перевірок, з яких 133 – планові та 394 позапланові, що загалом на 210 перевірок менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

За їх результатами до бюджетів усіх рівнів додатково нараховано майже 77 мільйонів гривень узгоджених податкових зобов’язань, що на 6,8 мільйона гривень більше аналогічного періоду минулого року. Наразі до бюджету сплачено 64 мільйони гривень.

З загальної кількості перевірок, 157 – здійснено у сфері фінансових установ та валютного контролю. За порушення вимог валютного законодавства, податків і інших платежів донараховано пені і штрафних санкцій у сумі майже 10 мільйонів гривень, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. До бюджету уже перерахована майже вся сума. Також 110 позапланових перевірок проведено за постановами слідчих. У результаті до бюджету перераховано податків та застосовано фінансових санкцій на загальну суму понад 4 мільйони гривень, більша половина з якої вже надійшла до бюджету.

Окрім цього, на предмет додержання законодавства під час розрахункових операцій проведено 131 фактичну перевірку господарських об'єктів, що на 76 перевірок менше, ніж за аналогічний період 2014 року. До бюджету донараховано майже 1,9 мільйона гривень, тобто понад 14 тисяч гривень з кожної перевірки. До бюджету вже надійшло 867 тисячі гривень.

В ході проведення перевірок суб’єктів господарювання встановлені факти завищення валових витрат, податкового кредиту, торгівля без застосування касового апарату, роздрібна торгівля алкогольними напоями без належної ліцензії тощо.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.