Регистрация    Войти
Авторизация
» » В області розпочато другий раунд вакцинації дітей проти поліомієліту

В області розпочато другий раунд вакцинації дітей проти поліомієліту

Категория: Регион
В області розпочато другий раунд вакцинації дітей проти поліомієлітуПід час першого раунду вакцинації проти поліомієліту в області, який тривав три тижні, було охоплено 60,04% дітей від запланованої кількості. Інтервал між раундами вакцинації становить один місяць. Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

Другий раунд додаткової вакцинації проти поліомієліту триватиме два тижні – з 30 листопада по 13 грудня поточного року включно. Протягом цього часу планується охопити щепленням дітей у віці від двох місяців до шести років. Відповідно до наказу Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації заклади охорони здоров'я області отримали необхідні вакцини та забезпечені ними в повному обсязі.

Крім цього, Департаментом організовано та проведено семінари-тренінги з актуальних питань профілактики поліомієліту. Спеціальні заняття пройшли лікарі різних спеціальностей: імунологи дитячі, педіатри, лікарі загальної практики-сімейні лікарі, інфекціоністи, дитячі неврологи та епідеміологи м. Запоріжжя та області.Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.