Регистрация    Войти
Авторизация
» » Міжнародні експерти допоможуть Запорізькій області в реалізації децентралізаційної реформи

Міжнародні експерти допоможуть Запорізькій області в реалізації децентралізаційної реформи

Категория: Регион
Міжнародні експерти допоможуть Запорізькій області в реалізації децентралізаційної реформиЗапорізька область започатковує співпрацю з впливовою міжурядовою організацією International Development Law Organization (IDLO), головною метою якої є сприяння верховенству права та розвитку законодавства. Зустріч з її представниками провела заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації (стажування) Олена Кришень, під час якої сторони обговорили можливості співпраці.

Передбачається, що майбутнє співробітництво лежатиме в площині впровадження децентралізації влади в Запорізькій області. Маючи солідний досвід із підтримки реформ у різних країнах світу, експерти IDLO готові допомогти новоствореним громадам області в стислі терміни подолати перехідний етап реорганізації і стати по-справжньому спроможними й самодостатніми.

Як підкреслив керівник Офісу реформ у Запорізькій області Олександр Свистун, найактуальнішою на сьогодні є саме проблема гармонізації законодавства і первинна правова допомога новоствореним громадам.

За словами голови Преображенської сільської територіальної громади Оріхівського району Володимира Сідуна, жителі громад були би вдячні за консультації та підтримку в розвитку малого бізнесу в сільській місцевості.

Зі свого боку, директор проектів в Україні Барбара Джеймс та спеціаліст із розвитку проектів Франческа Боччіно пообіцяли детально розглянути всі пропозиції, висловлені на зустрічі, і розробити план щодо надання правової та фінансової підтримки реформи з децентралізації на території області.

Заступник голови Запорізької облдержадміністрації - керівник апарату облдержадміністрації (стажування) Олена Кришень подякувала представникам міжурядової організації IDLO за увагу до Запоріжжя і висловила сподівання на плідне співробітництво.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.