Регистрация    Войти
Авторизация
» » ЗНО-2016 оновлює правила

ЗНО-2016 оновлює правила

Категория: Регион
ЗНО-2016 оновлює правилаМіністерством освіти і науки внесено деякі зміни до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, хоча загалом принципи збереглися. Втім, абітурієнтам варто підготуватися заздалегідь. Про нововведення та корективи в ЗНО-2016 повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Так, у 2016 році зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитися з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з англійської, німецької, іспанської, французької та російської мов, з яких кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більше ніж із чотирьох навчальних предметів.

При цьому не передбачається складання тестів поглибленого рівня.

Українська мова для випускників шкіл є обов’язковим предметом державної підсумкової атестації, що проводиться у формі ЗНО. Одночасно результат ЗНО з української мови і літератури є обов’язковим для вступу в будь-який вуз України.

Результати ЗНО з математики або історії України (на вибір випускника) для всіх випускників 11-х класів зараховуються як результати ДПА за курс повної загальної середньої освіти; при цьому кожен випускник має право скласти сертифікаційну роботу як з історії України, так і з математики, але результат лише однієї з них буде зарахований як ДПА. Планується, що саме під час реєстрації випускник матиме можливість зазначити предмет, результат сертифікаційної роботи з якого буде зарахований йому як ДПА.

Особи, які навчаються в закладах профтехосвіти, ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації (технікумах, коледжах, медичних та музичних училищах тощо), не складатимуть у 2016 році ДПА за курс повної загальної середньої освіти у форматі ЗНО.

Учасники ЗНО, які отримають результат «не склав» з української мови і літератури, не допускатимуться до проходження ЗНО з інших навчальних предметів, які складатимуться в червні–липні (до тестів з української мови і літератури, математики та історії України допускаються всі учасники ЗНО за умов виконання норм Порядку проведення ЗНО, тобто не допускаються за відсутності документів, запізнень тощо).

Під час вступної кампанії 2016 року абітурієнти подаватимуть до приймальних комісій лише сертифікати ЗНО, видані у 2016 році. Видані ж у попередні роки у новій вступній кампанії не дійсні.

Реєстрація для участі в ЗНО-2016 триватиме з 01 лютого до 04 березня; внесення змін до реєстраційних даних – з 05 до 18 березня.

Визначено також дати проведення ЗНО (основна сесія): українська мова і література – 5 травня; математика – 11 травня; історія України – 13 травня; російська мова – 03 червня; іспанська мова – 06 червня; англійська мова – 07 червня; німецька мова – 08 червня; французька мова – 09 червня; біологія – 10 червня; фізика – 13 червня; географія – 15 червня; хімія – 17 червня.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.