Регистрация    Войти
Авторизация
» » На дорогах області підготовлено стоянки для автомобілів на випадок негоди

На дорогах області підготовлено стоянки для автомобілів на випадок негоди

Категория: Регион
На дорогах області підготовлено стоянки для автомобілів на випадок негодиСлужба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує автовласникам про особливості експлуатації транспортних засобів у зимовий період, особливо при поїздках на далекі відстані.

У зв’язку з ускладненням погодних умов та через відсутність на транспортних засобах, у першу чергу, які здійснюють перевезення вантажів, необхідного облаштування для експлуатації в зимовий період на автодорогах загального користування утворюються затори, з’їзди автомобілів з узбіч, виникають інші надзвичайні ситуації, що ускладнює експлуатаційне утримання доріг у цей період.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв за несприятливих погодних умов утримуватись від поїздок на далекі відстані. У разі крайньої необхідності рухатися слід користуватися зимовими шинами, упорами противідкатними та ланцюгами протиковзання на колесах, укомплектовувати автомобілі тросом та лопатами для виїзду з можливих заторів, дотримуватись безпечного швидкісного режиму руху.

При виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування Запорізької області водіям треба негайно повідомити оператору диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 та при можливості не продовжувати рух по цій ділянці дороги, а натомість зачекати. Для таких випадків Службою підготовлено стоянки (місця відстою) великовантажних транспортних засобів на автодорогах Запорізької області

у період несприятливих погодних умов зимового періоду 2015-2016 року.

perelik-stoyanok-mists-vidstoju-na-avtodorogah-oblasti.doc [62,5 Kb] (cкачиваний: 0)
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.