Регистрация    Войти
Авторизация
» » На ремонт автодоріг у регіоні збільшено фінансування з держбюджету

На ремонт автодоріг у регіоні збільшено фінансування з держбюджету

Категория: Регион
На ремонт автодоріг у регіоні збільшено фінансування з держбюджетуКабінетом Міністрів України здійснено перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Державному агентству автомобільних доріг України на 2015 рік, унаслідок чого Службі автомобільних доріг у Запорізькій області передбачено збільшити ліміт плану фінансування та виділити суму в розмірі 30 937 тис. грн.

Завдяки цьому автодорожники збільшили обсяги робіт з ліквідації ямковості на дорогах загального користування області. Крім цього, збільшення лімітів фінансування дозволить максимально вирішити питання, пов'язані з підготовкою до роботи в зимовий період, а також дасть можливість ДП «Запорізький облавтодор» істотно поліпшити стан розрахунків по заробітній платі.

Так, за останні два тижні було ліквідовано понад 31 тис. кв. м ямковості. Зокрема, тільки за минулі вихідні ліквідовано 7 128 кв. м ямковості.

Головним завданням дорожників у зимових умовах є забезпечення безперебійного і, що не менш важливо, безпечного руху автотранспорту на дорогах. Так, для виконання робіт щодо зимового утримання автомобільних доріг області підрядними організаціями вже заготовлено необхідну кількість фрикційних матеріалів (пісок, відсів) – 31 900 тонн та 3 200 тонн технічної солі. Також проведено ремонт та підготовку 216 одиниць спеціальної дорожньої техніки та механізмів, що становить 100%.

Для забезпечення дорожніх підприємств області паливно-мастильними матеріалами із загального фонду обласного бюджету Службі автомобільних доріг у Запорізькій області на безповоротній основі виділено 3 115 тис. грн. на створення 10-денного резервного запасу бензину А-92 – 55 000 л та дизпалива – 125 000 л.

Поряд з цим триває підготовка до експлуатації автомобільних доріг та штучних споруд на них. Піклуючись про безпеку учасників дорожнього руху, на замовлення Служби автодоріг головним підрядним підприємством ДП «Запорізький облавтодор» було оновлено понад 600 км горизонтальної дорожньої розмітки, 9 672 м2 - на пішохідних переходах, встановлено 1498 напрямних стовпчиків, відремонтовано понад 3 тис. погонних метрів бар'єрного огородження, встановлено та замінено 3 104 шт. дорожніх знаків.

Зокрема, щоб привести дорожню мережу в належний стан, станом на 03 грудня, ліквідовано майже 298 тис. кв. м ямковості та деформацій дорожнього покриття.

Дорожники Запорізької області, в межах виділеного фінансування та враховуючи сприятливі погодно-кліматичні умови невпинно виконують поставлені на них зобов’язання для забезпечення безпечного руху автотранспорту.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.